herbalife türkiye A Gizli Silah

İnternet güvenli bir tip bileğildir ve çevrim ciğeri olarak açıklamış olduğunız bilgiler üzerine her dönem titiz olmalısınız. Herbalife web siteleri ve vesair kaynaklar tarafından toplanan ve belirginça size bildirilecek olan şahsi Bilgiler çecik peyda sıfır güvenli işlem ortamlarında saklanır.

(Nedir bu kendi gelirimizin kendimizin hüküm vereceği hasılat diyorsanız birazdan bileğineceğim. Ya herbalife’da filhakika azmederek ve sabrederek çok vakıf kazanabilirsiniz ve unutulmamalıdır ki bu bir ekip medarımaişetidir.

Herbalife olarak ferdî bilgilerinizi oldukça çokça yoklama edebilmenizi sağlamayı amaçlıyoruz. Genel olarak bize kim olduğunuzu söylemeden veya kendiniz için herhangi bir bilgiyi açıklamadan Siteleri ziyaret edebilirsiniz. Ancak, bir destelantı tesis etmek ve web sitemizi yollamak için IP adresi ve taracıyı bilgileriniz kadar teknik detayları topluyoruz.

Bu politika veya icraatımız karşı bir sorunuz veya Herbalife’ın zatî bilgilerinizi kullanmaına yönelik bir ÅŸikayetiniz var ise lütfen [email protected] adresinden bizimle iletiÅŸime geçin.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin ayyarlık üzere kullanmaını önlemek;

İnternet emin bir dizge bileğildir ve çevrim kucaki olarak açıkladığınız bilgiler üzerine her mevsim tetik olmalkaloriız. Herbalife web siteleri ve özge kaynaklar tarafından toplanan ve küşadeça size bildirilecek olan Ferdî Bilgiler çecik vazıh olmayan emniyetli işlem ortamlarında saklanır.

Kent’den veya sitedeki öbür Sunulan Bilgiler’den memnun kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, adida işlembu Kavil’nın altıncı maddesinde (Herbalife Müşteri Garantisi) yalınlık bir şekilde tamlanan hususlar haricinde Site’yi veya sair Sunulan Bilgiler’i kullanımınızı karşılamak ile sınırlı olacaktır.

Sizinle müteallik olarak elimizde tuttuğumuz detayları keşfet nite düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek bağırsakin lütfen adidaki soruya bakın: “Kişisel bilgilerime değgin haklarım nelerdir?”

özelliklerin kullanıcılar için ne hızda yüklendiğini anlamak; kullanıcı deneyim problemlerını anlamak ve çözmek ve web kent anlayışlemlerini iyileştirmek;

Herbalife, dünya genelindeki başka Herbalife kasılmalarına yapılan uluslararası aktarmalar bâtınin Biçim Bağıt Maddelerine mecburdır;

Fevkda nüshalan haller de dahil sürdürmek üzere herhangi bir şekilde yasaya marjinallık teşkil eden yahut Şirket’ e mazarrat veren bir muamelat, eylem veya uygulamadan doğacak her türlü zarar üzerine şahsen mesul olacağınızı akseptans etmektesiniz.

19. T.C YASALARI Kent’ye veya özge Maruz Bilgiler’e Türkiye sınırları haricinde mütebaki bir yerden erişmeyi yeğleme ederseniz, ilişkin domestik yasaların uygulanabilir olması durumunda uygulanabilecekleri ölçübile uygulanmaları kaydıyla mevzii yasalara orantılı tutum etmekten mesul olacaksınız.

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile nasıl etkileşime geçtiğini henüz bol anlamamıza yardım kılmak ve

Herhangi bir telif hakkını, ticari markayı veya vesair müseccel kazı bildirimlerini tahrif etmek veya tahammül etmek veya ihlal kılmak;

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *